Zavařeniny

( Počet produktů: 4 )
Zavařeniny

V této kategorii nabízme zavařeniny Hradec Králové a to nejen sladké.......

V této kategorii nabízme zavařeniny Hradec Králové a to nejen sladké.... .

Věnujte prosím krátkou chvíli k přečtení níže uvedeného textu, který Vám objasní, proč se naše ovocné výrobky jmenují Ovocné zavařeniny Hradec Králové.  

Ještě v loňském roce jsme ty samé ovocné výrobky prodávali jako extra ovoccné džemy. Ovšem při poslední kontrole nás na chybné označení ovocných výrobků upozornila SZPI a pokud prý budeme chtít naše ovocné výrobky i nadále prodávat, musíme se podřídit evropské legislativě.

Aby naše ovocné výrobky měly na etiketách údaj o procentech refraktometrické sušiny, museli jsme si zakoupit profesionální přístroj. Začali jsme provádět měření a výsledky nás doslova šokovali. Zjistili jsme totiž, ani jeden z našich ovocných výrobků nemá tak vysoký refraktometrický index, aby jsme jej mohli nazvat džemem.

Zde uvádíme příklad: (chtěli jsme vyrobit extra ovocný džem jahodu, poměr ovoce/cukr 3:1.)

Použili jseme čerstvě nasbírané jahody, řepný cukr a Citrusový pektin a vše povařili cca 5 minut. Toto je podle nás nejkvalitnější ovocný produkt, který je možné vyrobit - ve 1000g výrobku máme více než 800g ovoce. Ovšem refraktometrický index (Ri) je 37, což je podle tabulky v příloze č.2 č.157/2003 buď klevela nebo kompot. Vznesl jsem tedy dotaz na instituci vykonávající kontrolu. Podle vyjádření SZPI jsme vyrobili ovocnou pomazánku!!  

Nazvat takto vyrobený produkt ovocnou pomazánkou jsme ale odmítli a proto v této sekci prodáváme Ovocné zavařeniny. 

K výrobě našich Ovocných zavařenin Hradec Králové používáme výhradně ovoce od prověřených pěstitelů či ovocnářů. Všechny Ovocné zavařeniny Hradec Králové obsahují pouze přírodní zahušťovadlo Citrusový pektin.

 

 

Více


Záruka vrácení peněz do 30 dnů! Záruka vrácení peněz do 30 dnů!
100% záruka spokojenosti! 100% záruka spokojenosti!

FACEBOOK

Jste spokojeni s našemi službami? Chcete se o nás podělit s přáteli? Přidejte si nás na facebook! Budete tak mít přístup k rychlým informacím z našeho eshopu.

RYCHLÝ KONTAKT

Tel.: 732 624 616
Email: s.noha@seznam.cz
IČ: 28855566

Nejsme plátci DPH.

Bankovní spojení: 2600313990 / 2010 , FIO banka

Kontaktujte nás - rádi se Vám budeme věnovat!