Rotunda café u Nožičků

( Nejsou zde žádné produkty )
Rotunda café u Nožičků

S potěšením Vám oznamujeme, že 9.6....

S potěšením Vám oznamujeme, že 9.6. jsme otevřeli obchůdek s názvem Rotunda café u Nožičků.


Jedná se historickou prvorepublikovou budovu na rohu ulice Mostecká a Eliščina nábřeží, přímo u Pražského mostu. Samotná budova Rotunda café u Nožičků Hradec Králové je sice malých rozměrů, ale pro realizaci našeho záměru dostačující. V Rotunda café u Nožičků Hradec Králové budeme vařit Vilémovu kávu a čaje Gatuzo tzv. "s sebou" a dále budeme prodávat i balenou Vilémovu kávu, kávu Gaetano Daneli a originální Královéhradeckou kávu. A protože ke kávě nebo čaji patří i něco sladkého, nabídne Vám v Rotunda café u Nožičků, u Pražského mostu Hradec Králové sušenky vlastní výroby. Vybrat si můžete mezi sladkou a slanou verzí sušenek. 


V Rotunda café u Nožičků Hradec Králové můžete zakoupit i sušenky Levandulky, které získali ocenění Regionální potravina Královéhradeckého kraje.


Z důvodu plánované kompletní rekonstrukce objektu omezujeme dočasně provoz v naší Rotundě. Prodej zboží bude nadále probíhat prostřednictvím e-shopu, nebo po předchozí domluvě (tel.732 624 616) prodej přímo v místě naší výrbny v Malšovicích. 


 

 

Více

Záruka vrácení peněz do 30 dnů! Záruka vrácení peněz do 30 dnů!
100% záruka spokojenosti! 100% záruka spokojenosti!

FACEBOOK

Jste spokojeni s našemi službami? Chcete se o nás podělit s přáteli? Přidejte si nás na facebook! Budete tak mít přístup k rychlým informacím z našeho eshopu.

RYCHLÝ KONTAKT

Tel.: 732 624 616
Email: s.noha@seznam.cz
IČ: 28855566

Nejsme plátci DPH.

Bankovní spojení: 2600313990 / 2010 , FIO banka

Kontaktujte nás - rádi se Vám budeme věnovat!